C-2110 Stereo Control Center OCCASION PARTICULIERE VERKOOP
Pre-Amp Occasion
Pre-Amp Occasion
Stereo Power Amplifier Occasion
CD Speler Occasion
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email
Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.
Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,
Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
Verythin Special Hollowbody Sunburst
Kenmerken omvatten een massief sparren middenblok, twee vintage gevoicede full size humbuckers, Höfner 'Slendaneck' nekprofiel, vernikkelde hardware.
Verythin Special Hollowbody Sunburst
De nieuwe Verythin CT Special gitaar combineert vintage stijl met moderne designelementen. Het meest opvallend is het ‘batwing’-geluid
gaten, een klassiek Höfner-ontwerp uit de jaren zestig, waardoor deze gitaar de kenmerkende Höfner-retro-look krijgt. Binnenin vind je een vaste stof
sparrenhouten middenblok voor moderne geluiden met betere duurzaamheid. We hebben de Special uitgerust met een paar van de nieuwe Höfner ‘Vintage Voice’
humbuckers die een breed toonbereik leveren, waardoor dit een extreem veelzijdige gitaar is, van blues tot bijtend
steen. De hals maakt gebruik van ons ‘Slendaneck’ Höfner-profiel, ontwikkeld in de jaren 60 en nog steeds zeer comfortabel vandaag de dag, waardoor je het beste krijgt
het instrument uit. Uitgerust met chromen Höfner-Logo potiknoppen en verkrijgbaar in ‘brunette’ sunburst (SB) of transparant rood (R).
Nog geen reviews
H7 Series Larry Carlton See Through Red Electrische Archtop Gitaar
AS53-SRF Elektrische Hollowbody Gitaar Sunburst Red Flat
AS53L-TF Elektrische Hollowbody Gitaar (linkshandig)
H7 Series Larry Carlton Black Electrische Gitaar
Viking 12-string Wild Cherry Transparent
Artcore Series AF55LTF Linkshandige hollowbody gitaar.
De single cutaway hollow body levert een warm, resonerend geluid dat zeer geschikt is voor blues, country, rock en jazz.
De hals is voorzien van een 20-fret gebonden Laurel toets met witte stippen inleg en chromen stemmechanieken.
De snaren zijn verankerd door een ART-ST Tune-O-Matic brug en VT06 trapeze staartstuk.
Qua elektronica is de AF55 uitgerust met een paar Infinity R humbucking-pickups in de nek- en brugposities, samen met een 3-weg pickup-keuzeschakelaar en hoofdvolume- en toonregeling.
Super Viking Tobacco Sunburst
De veelzijdige klankmogelijkheden, de uitmuntende bespeelbaarheid en een prachtige look hebben ervoor gezorgd dat de Hagstrom Viking® deel uitmaakt van het selecte groepje razend populaire semi-akoestische gitaren. De Super Viking zet deze traditie op een briljante manier voort, met alle fantastische kenmerken van de Super Swede – een première voor de Viking-serie. Het belangrijkste kenmerk is waarschijnlijk de schaal van 648mm/25,5”. (Fender mensuur)
G5420T 2016 Electromatic® Hollow Body, Single-cut with Bigsby®, Orange Stain
67’ Viking II - Wild Cherry Transparent
De nieuwe Hagstrom ‘67 Viking II is voorzien van een semi-akoestische slimline-body van gevlamd esdoornmultiplex, een hals van Canadese esdoorn en een headstock met “6-in-line”-stemmechanieken.
De nieuwe, speciaal ontwikkelde dubbelspoel Hagstrom H-52 Mini-humbuckers leveren de gloorrijke sound van het gouden rock/pop-tijdperk.
De klassieke vibe van de modellen uit de jaren 1960 gaat gepaard met de modernste technologie voor een “klassieke” en tegelijk machtige humbuckersound.
Dankzij de splitfunctie beschik je echter ook over een singlecoilsound van jewelste voor nóg meer opties.
Goudkleurige hardware en details vormen gave versieringen.
Eén blik op deze instrumenten met de klassieke ‘67 vibe – en je gaat voor de bijl.
Viking 12-string black
Vervangingsadapter voor de Rockboard Power MOD ISO DC 1