C-2110 Stereo Control Center OCCASION PARTICULIERE VERKOOP
Pre-Amp Occasion
Pre-Amp Occasion
Stereo Power Amplifier Occasion
CD Speler Occasion
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email
Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.
Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,
Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.
Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
Geselecteerde eindbuizen, paar (RT832)
6V6GT-STR Premium Duet
Geselecteerde eindbuizen, paar (RT832)
Deze geheel nieuwe TAD 6V6GT-STR combineert de uitzonderlijk zoete kenmerken van de NOS 6V6GT van RCA of van de GE 6V6GTY. Het is een zware 6V6GT buis, die een hogere plaatstroom aankan.
Deze TAD 6V6GT-STR zorgt voor een gedetailleerde en krachtige toon en een overvloed aan sustain; kenmerken die je alleen zou verwachten van de beste NOS 6V6GT's uit de jaren 50 en 60. Zelfs wanneer ze in verzadiging worden geduwd, zijn er geen harde bovenste middentonen, wat vaak het geval is bij andere 6V6's. Zoete volle toon met zijdeachtige hoge tonen.
We raden de TAD 6V6GT-STR aan voor alle 6V6-toepassingen waar een krachtige maar zoete toon gewenst is; Het werkt geweldig in versterkers zoals de Fender -Tweed- Champs, Deluxe Reverb Amps, Vibro-Champ, Fender Champion 600 of de Univalve. Dit is ook de perfecte keuze als reverb-driver voor de Vibrokings en Dual Professionals.
Nog geen reviews
Geselecteerde eindbuizen, paar (RT102)
Gloednieuw in 2021: TAD's antwoord op de uitdaging om de beste 6L6-type buis ooit te bouwen! De TAD 6L6GCM-STR REDBASE is hun nieuwste 6L6GC, ontworpen en gebouwd om te claimen de beste 6L6-type buis ooit te zijn. Een verdomd hoge claim, maar ze zijn er zeker van dat ze precies dat hebben bereikt.
Uw eerste keuze als betrouwbaarheid uw belangrijkste doel is!
De TAD EL84M biedt sterke middentonen en gedefinieerde basrespons. Zelfs wanneer gespeeld op een lager volume of in een complexe geluidssituatie op het podium, zal uw geluid de overhand hebben. Dit is de meest betrouwbare en duurzaamste EL84 van militaire kwaliteit op de markt en werkt tot 10.000 uur. Deze buis wordt helaas niet meer geproduceerd.
Grab them, while they last!
Een vermogensbuis met gemiddelde output (meestal 20-25 watt) die vaak wordt gebruikt in professionele Fender®-versterkers, waaronder de Bassman®, Bandmaster®, Concert, Dual Showman®, Hot Rod ™ Series, Pro Series, Super Reverb®, Tremolux ™, Twin , Vibrolux®, Super-Sonic ™, Blues Deluxe ™, Blues DeVille ™ en anderen. Verkrijgbaar in vele variaties, de respons is rond, met een uitgesproken mid-range karakter; scherp en rondborstig met een superheldere en schone, krachtige stoot. Misschien wel de meest bekende signaaltoon voor Amerikaanse gitaarmuziek van alle stijlen vanaf de jaren '60.
Geselecteerde voorversterkerbuis 12AU7 / ECC82 (RT005)
De perfecte keuze voor stereo-audiotoepassingen - ideaal als gebalanceerde driver
De TAD Premium Selected 6L6GC-SVT buizen komen rechtstreeks uit de originele Russische Svetlana-fabriek. Het staat bekend als zeer betrouwbaar en levert een mooie gebalanceerde toon met een gladde bovenkant. Aanbevolen voor meerkanaals versterkers met hoge versterking.
Alle bestellingen voor TAD eindbuizen in quads (4) of paren (2) worden in de fabriek gematcht.
6922 / E88CC TAD Premium Selected preamp (balanced)
Geselecteerde voorversterkerbuis 6922 / E88CC (RT-6922)
Geselecteerde voorversterkerbuis (RT001)
Geselecteerde eindbuizen, kwartet (RT154)
Geselecteerde voorversterkerbuis 7025 / E83CC (RT030)
Geen microfoons, geen gezoem - warm clean geluid, pittige middentonen en een vette overdrive!