C-2110 Stereo Control Center OCCASION PARTICULIERE VERKOOP
Pre-Amp Occasion
Pre-Amp Occasion
Stereo Power Amplifier Occasion
CD Speler Occasion
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email
Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.
Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,
Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
Akoestische desktop gitaar versterker met bluetooth, USB en Line 6 wireless voorbereiding. (icm optionele Line 6 Relay G10T zender)
THR30IIAWL Akoestische Desktop Versterker
Nog geen reviews
10 Watt desktop modeling gitaar / bas versterker met Bluetooth en USB
One Series versterker voor akoestische instrumenten.
ONE FOR STRINGS AD, 350W, vijf kanalen, reverb, naturel hout
De Acus OneforStrings AD is het grootste model van de serie als het gaat over vermogen en druk. Deze versterker met zijn 5 kanalen uitermate geschikt voor de solo artiest of een klein ensemble. Een publiek met een omvang tot ongeveer 150 mensen kunt u hier goed mee bedienen.
Akoestische gitaarversterker 60 watt, 6.5’’ + 1’’HF speakers, 2 kanalen, Bluetooth
Natuurlijk klinkende versterker voor akoestische gitaar en zang.
De lichtste en meest draagbare versterker van Fishman tot nu toe, de Loudbox Mini levert de klankkwaliteit die de Fishman-naam tot de standaard heeft gemaakt voor een geweldig akoestisch geluid.
De Loudbox Mini levert de klankkwaliteit die de naam Fishman de standaard heeft gemaakt voor geweldig akoestisch geluid. De Mini heeft een zuiver akoestisch vermogen van 60 watt en heeft twee kanalen met Fishman's legendarische voorversterker en toonregeling. De Mini beschikt ook over digitale nagalm en koor voor het instrumentkanaal en nagalm voor het microfoonkanaal. De Loudbox Mini heeft een mp3-ingang en gebalanceerde XLR D.I. output.
ALLAROUND 8 De allrounder in de familie - geweldig voor kleine podia of theatersituaties, zelfs buiten ontbreekt het hem niet aan vermogen. Aangedreven door een externe voeding (meegeleverd) of via een USB-C powerbank kan hij overal worden gebruikt. Het is een akoestische gitaarversterker van 50 watt, uitgerust met 2 aparte ingangen (één voor microfoon en één voor lijn) met bedieningselementen voor 2-bands equalizer, effect en mastervolume. Met Bluetooth-audio-in en TRRS-audio-in/-uit is de versterker zeer veelzijdig in livestreaming- en/of thuisopnamesituaties.
One Series versterker voor akoestische instrumenten.
ONE FOR STRINGS AD, 350W, vijf kanalen, reverb, zwarte coating
De Acus OneforStrings AD is het grootste model van de serie als het gaat over vermogen en druk. Deze versterker met zijn 5 kanalen uitermate geschikt voor de solo artiest of een klein ensemble. Een publiek met een omvang tot ongeveer 150 mensen kunt u hier goed mee bedienen.